66494. Helle Thorborg (f. 1927): 'Sand poesi'

Litografi, sign. helle Thorborg samt dateret 1972.
Indrammet bag glas: 52 x 70 cm.

Varenr 66494

14 August 2019 20:20

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms