66506. Eigil Wendt 1922-1999: Akvarel

Akvarel på papir, sign. Eigil Wendt samt med dedikation. 22 x 31 (36,5 x 46,5) cm.

Varenr 66506

14 August 2019 20:20

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms