66516. Erik J. Nielsen: Landskab

Akvarel på papir, sign, E.J.N samt dateret 51.
Indrammet bag glas: 50 x 67 cm.

Varenr 66516

14 August 2019 20:20

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms