68290. Annette Wier (f. 1962): Figurkomposition. Mixed media

Sign. Annette Wier samt dateret 1995.
Indrammet bag glas: 161 x 111 cm

Varenr 68290

14 August 2019 20:21

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

186321.000 DKK2019-08-09 14:18
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms