68290. Annette Wier (f. 1962): Figurkomposition. Mixed media

Sign. Annette Wier samt dateret 1995.
Indrammet bag glas: 161 x 111 cm

Varenr 68290

14 August 2019 20:21

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

186321.000 DKK2019-08-09 14:18
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms