68433. Tonny Hørning (f. 1941): Mixed media

Mixed media på plade, signeret og dateret Hørning 91 på bagsiden. 60 x 70 (79 x 89) cm.

Varenr 68433

14 August 2019 20:23

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 800 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

18373800 DKK2019-08-14 19:36
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner