68433. Tonny Hørning (f. 1941): Mixed media

Mixed media på plade, signeret og dateret Hørning 91 på bagsiden. 60 x 70 (79 x 89) cm.

Varenr 68433

14 August 2019 20:23

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

18373800 DKKOnsdag 19:36
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms