68448. Preben Franck Stelvig (f. 1942): Komposition

Olie på lærred, sign. betegnet og dateret Paris 77 på bagsiden. 40 x 46 (42 x 48) cm.

Varenr 68448

14 August 2019 20:23

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms