68449. Tonny Hørning (f. 1941): Grafik / Mixed media

Dødebillede 4/75 Sign. Hørning samt dateret 90.
Indramet bag glas: 81 x 65 cm.

Varenr 68449

14 August 2019 20:23

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 600 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18373600 DKK2019-08-14 19:37
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms