68450. Birte Vedel Howard (f. 1932): Komposition

Olie på lærred, sign. Birte Vedel Howard. 100 x 75 (106 x 81)

Varenr 68450

14 August 2019 20:23

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 1.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms