68450. Birte Vedel Howard (f. 1932): Komposition

Olie på lærred, sign. Birte Vedel Howard. 100 x 75 (106 x 81)

Varenr 68450

14 August 2019 20:23

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms