68454. Haukur Dor Sturluson (f. 1940): Komposition

Akvarel på papir, sign.
Indramment bag glas. 44 x 53 cm.

Varenr 68454

14 August 2019 20:24

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms