68457. Tonny Hørning (f. 1941): Komposition

Blyant, tush og delvis bemalet papir, sign. Hørning samt dateret 83.
Indrammet bag glas. 95 x 135 cm.

Varenr 68457

14 August 2019 20:24

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 800 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

18373800 DKK2019-08-14 19:37
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms