68457. Tonny Hørning (f. 1941): Komposition

Blyant, tush og delvis bemalet papir, sign. Hørning samt dateret 83.
Indrammet bag glas. 95 x 135 cm.

Varenr 68457

14 August 2019 20:24

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 800 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

18373800 DKK2019-08-14 19:37
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner