68509. Edmund Fischer: Københavnerparti med bro og Vor Frelser kirkes tårn

Olie på lærred, sign. E. Fischer. 28 x 38 cm

Varenr 68509

14 August 2019 20:40

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms