68661. Ubekendt kunstner: Bjerglandskab med fårehyrde

Olie på lærred, 64,5 x 81 cm. Sign. utydeligt

Varenr 68661

14 August 2019 20:42

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

AVYTES17G1.500 DKK2019-08-14 20:23
244431.400 DKK2019-08-14 20:40
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms