68681. Hughson Howley (1850-1931): The Citadel at Huy - Belgium

Akvarel, rammemål 29 x 34,5 cm. Sign. Hughson Howley 1881

Varenr 68681

14 August 2019 20:42

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 850 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

OLKARUDER850 DKKOnsdag 16:08
18306800 DKKTirsdag 22:35
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms