67615. Niels Aagaard Lytzen (1826-1890): Portræt af Sct. Bernhardshund

Olie på lærred. 33 x 28 cm. Sign. monogram

Varenr 67615

14 August 2019 20:43

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms