69158. Ernst Meyer (1797-1861): Portræt af gammel kone

Akvarel, rammemål 27 x 25 cm. Sign. E. Meyer

Varenr 69158

14 August 2019 20:43

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20932400 DKK2019-08-09 00:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms