69158. Ernst Meyer (1797-1861): Portræt af gammel kone

Akvarel, rammemål 27 x 25 cm. Sign. E. Meyer

Varenr 69158

14 August 2019 20:43

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20932400 DKK2019-08-09 00:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner