65364. Holger Fischer (1898-1955): To opstillinger (2)

Olie på lærred, opstilling med roser, sign. Holger Fischer. 45 x 65 (56 x 76) cm.
Olie på lærred, opstilling med blomster, sign. Holger Fischer. 70 x 92 (80 x 102) cm.

Varenr 65364

14 August 2019 20:43

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 550 DKK1.00 DKK2.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21149550 DKK2019-08-11 01:15
 550 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms