68384. August Valdemar Tørsleff (1884-1968): Portræt af chefredaktør Peder Koch-Jensen

Olie på lærred, portræt af Peder Koch-Jensen, tidligere chefredaktør for Dagbladet Børsen (1944-1970). Sign. Tørsleff og betegnet og dateret 1958 på bagsiden. 84 x 70 (101 x 87) cm.

Varenr 68384

14 August 2019 20:44

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19727600 DKK2019-08-14 18:30
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms