68385. August Valdemar Tørsleff (1884-1964: Portræt, antagelig af chefredaktør Hendrik Preben Saxtorph Stein

Olie på lærred, portræt tidligere chefredaktør for Dagbladet Børsen, antagelig Hendrik Preben Saxtorph Stein (1901-1944). Sign. Tørsleff. 84 x 70 (101 x 87) cm.

Varenr 68385

14 August 2019 20:44

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19727600 DKK2019-08-14 18:30
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms