68767. Anton Melbye (1818-1875):Akvarel, " Landskab med kirke"

Rammemål: 34 x 40 cm. Sign. Anton Melbye 1851
og utydelig stedsangivelse

Varenr 68767

14 August 2019 20:45

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms