68772. William Friderick Mitchell (1845-1914): Akvarel: H. M. S. "Emerald"

Rammemål: 29 x 37 cm. Sign. W. fred. Mitchell 1894

Varenr 68772

14 August 2019 20:45

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms