68816. Bos: Portræt af ung kvinde

Olie/akvarel på papir. Lysmål 24,5 x 18 cm. Sign. Bos 43

Varenr 68816

14 August 2019 20:46

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms