68835. Harold Lawes (1865-1940): Kystparti med græssende får

Akvarel. Rammemål 38 x 50,5 cm. Sign. H. H. Lawes 1901

Varenr 68835

14 August 2019 20:47

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms