68473. Ubekendt kunstner: Portræt af Mathilde Grundtvig

Olie på lærred, usign. 46 x 68 (58 x 50) cm.

Varenr 68473

14 August 2019 20:50

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 650 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22342650 DKK2019-08-14 20:48
21749600 DKK2019-08-14 20:46
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms