68472. Ubekendt kunstner: Portræt af oberst L. Malling

Olie på lærred, usign. Betegnet L. Malling samt dateret 1868?. 44,5 x 36,5 (56,5 x 48,5) cm.

Varenr 68472

14 August 2019 20:48

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms