64347. Ubekendt kunstner: Sommerlandskab

Olie på lærred. Sign. monogram VE. 34 x 42 cm

Varenr 64347

14 August 2019 20:48

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms