68757. Ubekendt kunstner: Landskab med figurer ved en flod

Olie på træplade. 16,5 x 24,5 cm. Sign. utydeligt midtfor ..Malkin?

Varenr 68757

14 August 2019 20:49

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms