68842. Simon Simonsen (1841-1928): Rønne i skovbrynet

Olie på lærred. 22 x 32 cm. Sign. Simon Simonsen 1885. Kleis ramme

Varenr 68842

14 August 2019 20:49

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

200761.000 DKK2019-08-12 16:54
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms