69237. Leif Vange: To skulpturelle glasvaser (2)

Begge sign. Vange samt dateret 2006. H. 24,5 cm og 33,5 cm.

Varenr 69237

14 August 2019 20:53

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms