69273. Knud Kyhn (1880-1969): To elefanter, ene unika (2)

Unika elefant dekoreret med sung glasur H. 19 cm, sign. KK samt dateret 1951.
Elefant for Royal Copenhagen nr. 20186, I. sort. H. 11 cm.

Varenr 69273

14 August 2019 21:06

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 6.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

245216.000 DKK2019-08-14 20:00
8235.500 DKK2019-08-14 15:51
182124.500 DKK2019-08-14 15:07
249032.000 DKK2019-08-14 01:04
WINSTON1.800 DKK2019-08-13 21:48
MF1.600 DKK2019-08-10 16:10
MK1.400 DKK2019-08-09 19:48
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms