69274. L. P. Jørgensen: Buste af terracotta forestillende Napoleon

Sign. R. Colombo 1885 samt stemplet L. P. Jørgensen Eneret. H. 38 cm.

Varenr 69274

14 August 2019 21:07

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 2.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 3500 DKK

214712.200 DKK2019-08-14 21:05
190532.000 DKK2019-08-14 18:17
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms