69284. Samling sydeuropæiske træskærearbejder, 20. årh. (5)

Bl.a. udskåret med personer, heste, Jesus og Maria.
14 x 95 cm, 19 x 27,5 cm, 18,5 x 31,5 cm, 17,5 x 21,5 cm og 12 x 17 cm.
Har tidligere været monteret på hestevogn.

Varenr 69284

14 August 2019 21:13

Vurdering 1200 DKK

22535400 DKK2019-08-14 12:41
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms