67045. Grønlandica: Kvinde med ulo

Skåret i sten, ulo af stål. H. 12,5 cm. Sign. ML83

Varenr 67045

14 August 2019 21:27

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms