67769. Hammond akustisk klaver

Mahognifineret kasse med metalramme. Mrk. Hammond. B. 128, H. 92
Finerskader, brugsspor

Varenr 67769

14 August 2019 21:29

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms