55820. Dansk møbelproducent: Sofabord af palisander,

let udskåret sarg, plade med svag buet side og ender. Ca. 1970. H. 53. B. 58. L. 131.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo. Cites certifikat medfølger

Varenr 55820

14 August 2019 19:43

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner