68102. Peter J. Lassen: Syv Montana moduler (7+4)

Lakeret MDF. Tre moduler H. 69,5, B. 47, D. 38 cm.
Fire moduler H. 35,5, B. 47, D. 38 cm.
Fire sokler medfølger.
Brugsspor i form af ridser.

Varenr 68102

14 August 2019 19:32

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 1.100 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

252351.100 DKK2019-08-14 19:29
286831.000 DKK2019-08-14 14:25
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms