66466. Konsolbord af egetræ, 19. årh.

Front med skuffe. H. 71, B. 65, D. 46 cm. Kraftig slitage.

Varenr 66466

14 August 2019 19:59

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 375 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

28379375 DKK2019-08-14 19:40
27636350 DKK2019-08-14 15:05
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms