69386. Jytte Loehr: Vild i varmen

Olie på lærred, 92 x 90 cm. Sign. utydeligt 94

Varenr 69386

28 August 2019 19:54

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 5.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

215165.000 DKK2019-08-28 17:32
287484.500 DKK2019-08-28 16:26
3401.600 DKK2019-08-27 11:10
183681.500 DKK2019-08-25 15:24
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt