69386. Jytte Loehr: Vild i varmen

Olie på lærred, 92 x 90 cm. Sign. utydeligt 94

Varenr 69386

28 August 2019 19:54

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 5.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

215165.000 DKK2019-08-28 17:32
287484.500 DKK2019-08-28 16:26
3401.600 DKK2019-08-27 11:10
183681.500 DKK2019-08-25 15:24
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms