69387. Jytte Loehr: Uden titel

Olie på lærred, 130 x 95 cm. Sign. utydeligt 1995

Varenr 69387

28 August 2019 19:54

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 5.500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

3405.500 DKK2019-08-28 19:18
287485.000 DKK2019-08-28 16:26
215163.600 DKK2019-08-28 17:29
183681.500 DKK2019-08-25 15:25
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms