69141. Richard Mortensen (1910-1993): To kompositioner (2)

To offsettryk fra album 19/75, sign. Mortensen samt dateret 68. Lysmål: 23 x 28 cm. Indrammede bag glas: 40,5 x 43,5 cm.
Skjolder på passepartouts.

Varenr 69141

18 September 2019 20:03

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

248721.200 DKK2019-09-18 20:01
226301.100 DKK2019-09-18 20:00
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms