70350. Pagodeformet vitrineskab i sort lak

Sekskantet vitrineskab med facetslebet glas i alle fag, pagodetop i "guld", glashylder. Skab i underdelen. Sort lak dekoreret med planter og dyr samt ornamentik i guld. 20. årh. H. 213 cm, skabets diam 66 cm

Mindre ridser og mærker, greb til dør i underdel knækket

Varenr 70350

18 September 2019 20:03

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 7.500 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

288547.500 DKK2019-09-18 19:56
285367.000 DKK2019-09-18 19:56
266262.200 DKK2019-09-18 14:20
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt