71661. Smalt kinesisk konsolbord, sort lak

På lige, firkantede ben, to gange to skuffer og lille skab i midten. H. 83, L. 96, D. 25 cm. 20. årh.
Alm. brugsspor med mindre ridser

Varenr 71661

23 Oktober 2019 20:56

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.800 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

280841.800 DKK2019-10-23 20:45
HG20131.700 DKK2019-10-23 18:09
290251.600 DKK2019-10-23 09:07
200571.300 DKK2019-10-22 12:32
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt