71585. I. T. Hansen (1848-1912): Gårdinteriør med pergola

Olie på lærred. 15 x 12,5 cm. Sign. Venezia I.T.H. 81

Varenr 71585

30 Oktober 2019 20:40

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 3.400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

5513.400 DKK2019-10-30 20:36
198223.200 DKK2019-10-30 19:00
3402.400 DKK2019-10-29 17:56
DAHOLA12.000 DKK2019-10-29 19:00
188361.700 DKK2019-10-27 19:22
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt