71209. Japansk figur skåret i elfenben

Forestillende mand med hakke og svedeklud. H. 12 cm. Sign.

Varenr 71209

6 November 2019 21:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 4.500 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

5514.500 DKK2019-11-06 20:57
GLYTNERMA4.500 DKK2019-11-06 20:58
179161.900 DKK2019-11-06 20:45
182191.600 DKK2019-11-06 20:30
200481.100 DKK2019-11-06 02:52
284951.000 DKK2019-11-04 13:14
26523950 DKK2019-10-31 23:54
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt