72093. Niels Nielsen (1917-1989): "Katten slikker sig"

Kat på en grøn stol. Olie på lærred, sign. Niels Nielsen 46. 41 x 34 cm. Etiket fra Kunstnerens Efterårsudstilling 1946

Varenr 72093

13 November 2019 20:02

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.700 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

258111.700 DKK2019-11-13 19:58
216211.600 DKK2019-11-13 16:56
284951.200 DKK2019-11-13 13:45
21141.100 DKK2019-11-13 09:07
26916900 DKK2019-11-12 08:01
SAMMLUNG21600 DKK2019-11-08 10:41
29127500 DKK2019-11-06 18:00
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt