73119. Ubekendt kunstner: Landskab med jæger ved en flod. 19. årh.

Olie på lærred. Sign. CA 1888. 80 x 118 (100 x 140) cm.

Varenr 73119

8 Januar 2020 20:52

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner