68358. Monogramist: Personer på bænk

Olie på lærred. 35 x 44,5 cm. Sign. EL 39

Varenr 68358

8 Januar 2020 20:53

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 300 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340300 DKK2020-01-08 20:23
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms