73369. Jørgen Kragh-Petersen: Komposition med skibe i havn

Olie på lærred, 43 x 68 cm. Sign. Jørgen Kragh-Petersen -59. Etiket fra KE på bagsiden (lærred løst)

Varenr 73369

8 Januar 2020 20:54

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner