72802. Arne Jacobsen (1902-1971): Spisebord med shakerstel

Stel af aluminium, fineret bordplade af teak. H. 70, L. 182, B. 91 cm.
Fremstillet hos Fritz Hansen.
Brugsspor, brandmærker på bordplade.

Varenr 72802

8 Januar 2020 19:40

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 2.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

276802.000 DKK2020-01-08 19:38
265542.000 DKK2020-01-08 19:38
PIET1.300 DKK2020-01-06 20:46
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms