73354. A. Simonsen: Sydlandsk landskab med figurer

Olie på lærred, 73 x 54,5 cm. Sign. A. Simonsen

Varenr 73354

8 Januar 2020 20:57

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms