73542. Dansk møbelproducent: Spisebord af teak med hollandsk udtræk

H. 74,5, L. 140/280, B. 90 cm.
Brugsspor, ridser og mærker/hakker på bordplade.

Varenr 73542

8 Januar 2020 19:47

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 600-800 DKK

RETROFABRI400 DKK2019-12-28 14:45
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms